logotype

Про комплекс

Архітектурна композиція в сучасному стилі являє собою три секції будинки з відкритими терасами, які створюють особливу атмосферу панорамних видів. В основі дизайну лежить благородний стиль - тонка гармонія форми і кольору, природна краса натурального каменю і скла, стриманість всіх деталей інтер'єру.

Ландшафтний дизайн території відрізняється високою естетикою виконання - зелені газони, зручні лавки і квіткові клумби обрамляють зону відпочинку з місцем для барбекю і дитячий майданчик.

Клубний будинок "Солом'янский" - це 3-х -секційний монолітно-каркасний будинок з заповненням з керамічного блоку та червоної цегли з підземним паркінгом і закритою територією, розташований по вул.Університетській 23-25-27 у Солом'янському районі міста Києва.

Жителям будинку буде доступна розвинена соціальна інфраструктура для комфортного проживання. По сусідству знаходяться: дитячі садки і школи, супермаркети, банки, кафе і ресторани, аптека, парк.

Власникам автомобілів буде легко побудувати маршрут від будинку в різні райони міста, завдяки виїздам до основних доріг: вул.Солом'янської, вул.Протасів Яр і проспекту Валерія Лобановського.

Для обслуговування Клубного будинку «Солом'янський» створюється власна служба експлуатації будинку, надійна система опалення, кондиціонування, безшумні ліфти, наявність надійних інженерних систем життєзабезпечення, консьєрж.

До Ваших послуг  власна закрита територія і паркінг, місця загального користування з датчиками руху, системи відеоспостереження та цілодобова охорона.

Планування різноманітні, що дає можливість обрати найбільш підходящу, забезпечить максимальний комфорт і затишок для мешканців. 

Менеджери відділу продажів Клубного Будинку "Солом'янський" готові надати Вам докладну інформацію про переваги будинку, ознайомити з умовами придбання і відповісти на Ваші запитання.

У Вас є питання?

Замовити дзвінок